Nauka pływania, basen, pływanie rekreacyjne

logo

Doskonalenie Pływania – od 09.11.2020

Szanowni Państwo, 

 

Na Pływalni Gdańsk Kokoszki uruchamiamy nowy rodzaj zajęć – Doskonalenie Pływania.

Zajęcia będą dostępne od poniedziałku 9.11.2020. 

Są to zorganizowane zajęcia pływackie dostosowane do potrzeb treningowych uczestników danej grupy. Grupy będą maksymalnie 10 osobowe (5 osób na torze). 

Podczas tych zajęć Instruktor będzie do dyspozycji grupy i może prowadzić kompleksowy trening pływacki lub może udzielać indywidualnych wskazówek i zaleceń dotyczących technik pływackich.

 

Zajęcia są przeznaczone dla osób uprawiających sport, chcących utrzymać kondycję fizyczną na stałym poziomie rozwijając przy tym techniczne umiejętności stylowe lub przygotowują się do zawodów sportowych.

 

Cena jednych zajęć to 25 zł. Sprzedaż wejściówek prowadzona będzie tylko online przez internetowy system rezerwacyjny WodGuru

 

Więcej informacji, zapisy, ceny i grafik znajdą Państwo na naszej stronie internetowej: https://plywak.pl/doskonalenie-plywania/

 

Aby skorzystać z zajęć prosimy o wypełnienie oświadczenia znajdującego się pod linkiem: Oświadczenie. W razie problemów z drukiem, oświadczenia również będą przygotowane w recepcji pływalni. 

W przypadku pytań zachęcamy do skorzystania z formularza kontaktowego na naszej stronie internetowej: Formularz Kontaktowy.