Zasady na pływalniach

Tak, czepek oraz zmiana obuwia na klapki basenowe jest obowiązkowa.
Tak, rezerwacja jest konieczna żeby uniknąć rozczarowania w sytuacji braku miejsc. Trzeba jej dokonać na konkretny dzień i godzinę w zakładce Rezerwacje Online (Kokoszki) (dotyczy Pływalni Gdańsk Kokoszki) lub telefonicznie pod numerem 783 611 757 (dotyczy Pływalni ZSSiO Żabianka i Pływalni AWFiS).
Dokonana opłata za wejście na Pływalnię Kokoszki uprawnia do przebywania 45 minut w strefie basenowej i do 25 minut w strefie szatni. Po przekroczeniu łącznego limitu 70 minut naliczana jest dopłata w wysokości 45 groszy za każdą kolejną minutę od osoby.
Nie, nie honorujemy zniżek związanych z żadną z wymienionych wyżej kart.

Nauka pływania

Jeżeli chcieliby Państwo zapisać dziecko bądź siebie na zajęcia z nauki pływania należy wypełnić formularz zgłoszeniowy w zakładce Zapisy na Naukę Pływania. W formularzu należy wpisać imię, nazwisko i rok urodzenia osoby zgłaszanej do zajęć.
Prosimy o kontakt z zespołem zajmującym się nauką pływania w wybranej lokalizacji.

Pływalnie ZSSiO Żabianka i AWFiS: tel.: 783 611 757 lub info@plywak.pl
Pływalnia Gdańsk Kokoszki: tel.: 695 822 008 lub kokoszki@plywak.pl
Tak, prowadzimy tego typu zajęcia. Na Pływalni Gdańsk Kokoszki zajęcia dla niemowląt oraz dzieci poniżej 4 roku życia odbywają się w brodziku (o głębokości 90 centymetrów) i prowadzone są grupowo przy udziale rodzica w wodzie.

Na Pływalni ZSSiO zajęcia dla dzieci młodszych w przedziale wiekowym od 2,5 do poniżej 4 lat prowadzone są na wydzielonym torze głębokim przy udziale rodzica w wodzie.
Grupy nauki pływania dla dzieci i młodzieży - do 8 osób
Grupy nauki pływania dla dorosłych - do 6 osób
Grupy nauki pływania dla dzieci poniżej 4 roku życia - do 10 osób
W systemie ActiveNow mogą Państwo sprawdzić harmonogram zajęć oraz zgłosić planowaną nieobecność i od razu umówić się na jej odrabianie. Jest to konieczne, umożliwi to Państwu dokonywanie tych czynności samodzielnie.
W trakcie semestru można odrobić maksymalnie 3 zajęcia, które zostały w odpowiednim czasie odwołane w systemie ActiveNow.
Tak, w takim przypadku prosimy o kontakt z zespołem zajmującym się nauką pływania w Państwa lokalizacji.

Pływalnie ZSSiO Żabianka i AWFiS: tel.: 783 611 757 lub info@plywak.pl
Pływalnia Gdańsk Kokoszki: tel.: 695 822 008 lub kokoszki@plywak.pl
Nie, karnet przypisany jest imiennie do każdej osoby uczestniczącej w zajęciach z nauki pływania.
Nie, nie podpisują Państwo z nami umowy, jednakże mają zastosowanie zasady wyszczególnione w naszym regulaminie, który Państwo zaakceptowali wysyłając formularz zgłoszeniowy.

Rezerwacje Online w systemie WODGuru

 1. Proszę przejść na stronę rejestracji wybranej pływalni.
 2. Z listy dostępnych karnetów proszę wybrać rodzaj karnetu, który Państwa interesuje
  • Płatność na miejscu: jeżeli nie chcą Państwo opłacać za wejście online,
  • Multisport/FitProfit/OK System (Medicover Sport): jeżeli Państwo będą korzystać z wymienionych kart/systemów,
  • Karnety na wielokrotne wejścia i pojedyncze wejściówki: jeżeli Państwo chcieliby korzystać z systemu online i opłacić karnety lub pojedyncze wejścia przez internet.
 3. Proszę wypełnić dane w formularzu.
 4. Na podany adres email wysłany zostanie link do aktywacji konta, w który trzeba kliknąć.
 5. Po kliknięciu w link w wiadomości otworzy się strona do ustalenia hasła do konta.
 1. Po zalogowaniu się do konta na wybranej pływalni należy przejść do zakładki "Strona główna".
 2. Korzystając z przycisków nawigacyjnych należy wybrać datę, która Państwa interesuje.
 3. Należy odnaleźć rodzaj zajęć (rodzaj toru/basenu/zajęć) i godzinę oraz wybrać niebieski guzik z kolumny "Zapisz się". 

Wszystkie Państwa rezerwacje dostępne są w zakładce "Moje zapisy". Dla kolejnych osób lub dla regularnych rezerwacji procedurę należy powtórzyć.

 1. Po zalogowaniu się do konta na wybranej pływalni należy przejść do zakładki "Strona główna".
 2. W zakładce "Moje zapisy" proszę odnaleźć zajęcia, z których Państwo chcą się wypisać.
 3. W wierszu, gdzie znajdują się zajęcia, z których chcą się Państwo wypisać należy nacisnąć czerwony guzik z kolumny "Wypisz".
 1. Po zalogowaniu się do konta na wybranej pływalni należy przejść do zakładki "Karnety".
 2. Proszę nacinąć na przycisk "Dokup dodatkowy karnet".
 3. Z listy rozwijanej wybrać "Karnet dla dziecka", uzupełnić potrzebne dane i wybrać rodzaj karnetu.

Aby zarezerwować miejsce dla dodanego członka rodziny, należy przełączyć się na wybraną osobę poprzez kliknięcie awatara w prawym górnym rogu ekranu i wybranie odpowiedniego imienia i nazwiska.

Rezerwację można odwołać samodzielnie w systemie do 3 godzin przed rozpoczęciem danych zajęć. Po tym czasie, w uzasadnionych sytuacjach wyjątkowych, rezerwację można odwołać jedynie kontaktując się z Recepcją telefonicznie (Pływalnia Gdańsk Kokoszki pod numerem +48 725 611 757 lub +48 58 345 10 10. Pływalnia ZSSiO i AWFiS +48 783 611 757). Nieodwołane i niewykorzystane rezerwacje skutkują pobraniem od każdego klienta opłaty jak za dane wejście na zajęcia lub wykorzystaniem wejściówki z aktywnego karnetu.
Wszystkie swoje rezerwacje na zajęcia zobaczą Państwo w zakładce "Moje zapisy" w stronie głównej, po zalogowaniu do systemu rezerwacyjnego.
W systemie rezerwacyjnym nie ma funkcji zrobienia stałej rezerwacji. Klient, który chciałby przychodzić na pływanie rekreacyjne regularnie o stałej porze musi zapisać się na każdy tydzień osobno.
Aby przyspieszyć zapisywanie się na zajęcia polecamy zamiast klikać kilkukrotnie w guziki do zmiany dnia - nacisnąć na datę i z poziomu kalendarza wybrać kolejny dzień, który Państwa interesuje.
W grafiku widać całkowitą dostępność torów na pływanie rekreacyjne, którą aktualnie dysponujemy. Ilość dostępnych torów może ulec zmianie w trakcie trwania semestru w Szkole Pływania - zależy to od ilości grup nauki pływania uczęszczających na zajęcia.
Tak, jest taka możliwość w systemie. Wystarczy zapisać się na zajęcia które już są pełne (np. 12/12) - wtedy na guziku napisany będzie Państwa numer w kolejce. W przypadku kiedy miejsce dla Państwa się zwolni, automatycznie zostaną o tym Państwo powiadomieni wiadomością email i SMS oraz zostaniecie Państwo na te zajęcia zapisani.
Pracowników i rodziny Intel prosimy o zakładanie kont z karnetem "Płatność na miejscu". Po dokonaniu rezerwacji na pływanie rekreacyjne będą musieli Państwo wpisać się na listę w recepcji pływalni i uiścić dopłatę w niezmienionej wysokości.
Aby usprawnić sobie dostęp do systemu, zachęcamy do dodania WodGuru do ekranu głównego swojego telefonu. Zapraszamy do krótkiej Instrukcji.
System rezerwacyjny dla Pływalni Kokoszki jest osobny w stosunku do Pływalni ZSSiO i AWFiS, więc będą Państwo musieli stworzyć dwa osobne konta. Jeżeli jednak użyją Państwo w trakcie rejestracji tego samego adresu email, konta nie będzie trzeba znowu aktywować nowym hasłem, a system od razu Państwa zaloguje - wtedy po kliknięciu w awatar w prawym górnym rogu będzie dodana możliwość przełączania się między obiektami. Ważne - przed rejestracją drugiego konta należy wylogować się z WODGuru pływalni gdzie już posiadają Państwo aktywne konto.

Skontaktuj się z nami!

  Pływak – Szkoła Pływania

  ul. Jabłońskiego 14/2880-766 Gdańsk

  Nr konta: BANK MILLENNIUM 92 1160 2202 0000 0000 5069 8526

  W tytule zapłaty prosimy o podanie dokładnej informacji czego dotyczy zapłata (charakter i termin zajęć lub usług oraz kogo dotyczy wpłata)

  Pływalnia AWFiS w Gdańsku Oliwie

  ul. Kazimierza Górskiego 180-336 Gdańsk

  Tel. kom. +48 783 611 757 - nauka pływania

  Zobacz na mapie →

  Pływalnia ZSSiO w Gdańsku Żabianka

  Pływalnia Gdańsk-Kokoszki

  ul. Azaliowa 1880-177 Gdańsk

  Tel. kom. +48 725 611 757 – recepcja

  Tel. +48 (58) 345 10 10 - recepcja

  Tel. +48 695 822 008 - nauka pływania

  Kontakt telefoniczny w sprawie nauki pływania w godzinach:
  pon.-pt. 9:00-18:00, sb.-niedz. 09:00-16:00

  Zobacz na mapie →