Nauka pływania, basen, pływanie rekreacyjne

logo

Informacje dodatkowe – nowy semestr Kokoszki – 2022/23

INFORMACJE DODATKOWE - NOWY SEMESTR PŁYWALNIA GDAŃSK KOKOSZKI

INFORMACJE DODATKOWE – NOWY SEMESTR  PŁYWALNIA GDAŃSK KOKOSZKI

PROSIMY O ZAPOZNANIE SIĘ Z PODSTAWOWYMI ZASADAMI UCZESTNICTWA W ZAJĘCIACH (LINK).

Po przeczytaniu poniższej wiadomości prosimy, aby pamiętać o ZAZNACZENIU W SYSTEMIE ActiveNow POTWIERDZENIA TERMINU ZAJĘĆ.

PROPOZYCJA TERMINU  ZAJĘĆ – GDZIE GO SPRAWDZIĆ? JAK I DO KIEDY GO POTWIERDZIĆ?

  1. Zaloguj się do systemu ActiveNow -> app.activenow.io/. Jeżeli nie logowałeś się  jeszcze do systemu, odszukaj zaproszenie (link), które wysłaliśmy na Twój adres mailowy w osobnej wiadomości (czasami trafia do skrzynki SPAM) i dokonaj pierwszej rejestracji używając własnego hasła.
  2. Wybierz konto użytkownika (logo w prawym górnym rogu), którego chcesz sprawdzić (zwróć uwagę na oznaczenie lokalizacji zajęć jeżeli korzystasz z dwóch pływalni).
  3. W panelu  “Najbliższe zajęcia“ – po zaznaczeniu suwaka “Pokaż wszystkie moje zajęcia”, znajdziesz propozycję  wstępnego terminu zajęć oraz imię Instruktora prowadzącego grupę.
  4. W celu potwierdzenia wstępnego terminu zajęć należy przejść do zakładki “MOJE DANE” i zaznaczyć suwakiem “POTWIERDZAM TERMIN ZAJĘĆ”.
  5. Na potwierdzenie terminu zajęć w systemie czekamy najpóźniej do 30.08. Brak potwierdzenia lub jakiejkolwiek mailowej informacji zwrotnej w tym temacie zostanie potraktowany jako rezygnacja i wypisanie z proponowanej grupy.

Weryfikacja trafności doboru grupy  zostanie oceniona przez Instruktorów w ciągu 2 pierwszych tygodni zajęć.

W tym okresie będziemy dokonywali niezbędnych zmian, starając się zaproponować alternatywne terminy (jeżeli będzie to technicznie możliwe).

OPŁATY i TERMIN PŁATNOŚCI

W zakładce systemu ActiveNow “ROZLICZENIA” – “Pokaż cały harmonogram spłat” od 29.08. będzie widoczna wartość całego karnetu semestralnego wyliczonego przez program na podstawie ilości wejść przypadającej dla danego dnia zajęć.

Ceny jednostkowe w kontach użytkowników zostały wprowadzone na podstawie obowiązującego cennika. 

Koszt lekcji w karnecie semestralnym: 50 zł

Nowe osoby rozpoczynające naukę pływania w naszej szkole mają możliwość opłacenia PIERWSZEJ LEKCJI pojedynczo, w cenie lekcji karnetowej tzn.: 50 zł/zajęcia.

Opłaty za lekcję próbną należy dokonać w recepcji pływalni (gotówką lub kartą) bezpośrednio przed zajęciami. Kwoty opłacone w okresie próbnych zajęć pomniejszą wartość wyliczonego karnetu semestralnego.

Przed następnymi, drugimi zajęciami należy dokonać opłaty za karnet lub zgłosić rezygnację.

Zachęcamy do dokonywania płatności za karnety (po okresie próbnym) przez system ActiveNow. W zakładce ROZLICZENIA będzie aktywny panel “Zapłać przez Tpay”. Po dokonaniu płatności on-line należy zgłosić się do recepcji pływalni (bezpośrednio przed zajęciami) po odbiór karnetu.

CO ZABRAĆ ZE SOBĄ NA ZAJĘCIA?

Na zajęcia zabieramy: czepek, okularki, klapki, strój kąpielowy i dużo uśmiechu ?

Wszystkie sprzęty niezbędne do skutecznej nauki pływania mamy na miejscu!

JAK I KIEDY MOGĘ DOKONAĆ REZERWACJI MIEJSCA NA PŁYWANIE REKREACYJNE LUB ZAJĘCIA AQUA AEROBIKU ?

Program ActiveNow wspomaga organizacyjnie TYLKO zajęcia  nauki pływania.

Jeżeli niezależnie od zajęć nauki pływania planują Państwo korzystanie z pływania rekreacyjnego lub zajęć aqua aerobiku to do rezerwacji takich miejsc służy panel „REZERWACJE KOKOSZKI” (program Wod Guru), który znajduje się na naszej  stronie Rezerwacja Kokoszki .

Grafik będzie widoczny na stronie od 01.09.  i od tego dnia będzie można dokonywać rezerwacji wejść w kalendarzu.

Pod grafikiem godzin znajdą Państwo min. instrukcję założenia konta oraz zasady dokonywania i odwoływania rezerwacji.