Nauka pływania, basen, pływanie rekreacyjne

logo

Rezerwacje Online – Pływalnia Gdańsk Żabianka

Rezerwacje Online - Pływanie Rekreacyjne i Aqua Aerobik – Pływalnia Gdańsk Żabianka

Rezerwacje Online – Pływalnia Gdańsk Żabianka

Zarezerwuj miejsce na pływanie rekreacyjne lub Aqua Aerobik

PŁYWALNIA GDAŃSK ŻABIANKA JEST NIECZYNNA DO 31.08.2024

Rezerwacje Online – Pływalnia Gdańsk Żabianka

Zarezerwuj miejsce na pływanie rekreacyjne lub Aqua Aerobik

UWAGA! 

> Zanim dokonasz rezerwacji pamiętaj że: 

Rezerwację  można odwołać online najpóźniej 3 godziny  przed rozpoczęciem zajęć / jednostki pływackiej. Niezrealizowane i nieodwołane rezerwacje będą skutkowały nałożeniem opłaty zgodnie z obowiązującym cennikiem lub skasowaniem wejścia z wykupionego karnetu użytego do dokonania rezerwacji. 

Pod grafikiem godzinowym znajduje się instrukcja, jak założyć konto klienta przed dokonaniem pierwszej rezerwacji. Więcej informacji znajdą Państwo w zakładce Najczęściej Zadawane Pytania. W systemie nie ma funkcji dedykowanej „stałej rezerwacji”. Klient zainteresowany korzystaniem z pływalni w stałych, regularnych  terminach musi dokonać rezerwacji osobno na każdy tydzień.

Rezerwacje Online w systemie WODGuru

 1. Wybierz lokalizację, którą jesteś zainteresowany: Rezerwacje Kokoszki (ul. Azaliowa 18) lub Rezerwacje Gdańsk Żabianka (ul. Subisława 22)
 2. Kliknij w żółty guzik Rejestracja
 3. Z listy dostępnych form płatności wybierz tą, która interesuje Cię na ten moment:
  • Płatność na miejscu – to opcja dla osób, które nie są zainteresowane dokonywaniem płatności on-line i preferują płatność w recepcji pływalni kartą lub gotówką. Ta forma płatności daje możliwość dokonanie rezerwacji maksymalnie na 7 dni do przodu.
  • Multisport/FitProfit/ Medicover Sport/ PZU sport/ – to opcja dla osób korzystających z wymienionych kart lub systemów. Ta forma płatności daje możliwość dokonania rezerwacji maksymalnie na 7 dni do przodu.
  • Bilet jednorazowy (ulgowy lub normalny), który opłacasz on-line w momencie zakładania konta. Bilet jest ważny 7 dni od dnia zakupu i upoważnia do jednorazowego pływania rekreacyjnego. Ta forma płatności daje możliwość dokonanie rezerwacji maksymalnie na 7 dni do przodu.
  • Bilet jednorazowy Aqua Aerobik, który opłacasz on-line w momencie zakładania konta. Bilet jest ważny 7 dni od dnia zakupu i upoważnia do jednorazowego skorzystania z zajęć aqua aerobiku. Ta forma płatności daje możliwość dokonanie rezerwacji maksymalnie na 7 dni do przodu.
  • Karnet na 4 wejścia, który opłacasz on-line w momencie zakładania konta. Karnet jest ważny przez miesiąc od daty zakupu i daje możliwość dokonywania rezerwacji na miesiąc do przodu.
  • Karnet na 12 wejść, który opłacasz on-line w momencie zakładania konta. Karnet jest ważny przez 3 miesiące od daty zakupu i daje możliwość dokonywania rezerwacji na 3 miesiące do przodu.
 4. Wypełnij dane w formularzu.
 5. Na wskazany przez Ciebie w formularzu adres email zostanie wysłany link do aktywacji konta, w który trzeba kliknąć.
 6. Po kliknięciu w link w wiadomości otworzy się strona do ustalenia hasła do Twojego konta.
 1. Po zalogowaniu się do konta na wybranej pływalni należy przejść do zakładki "Strona główna".
 2. Korzystając z przycisków nawigacyjnych ( zielone strzałki) należy wybrać datę, która Cię interesuje.
 3. Dokonaj wyboru  rodzaju zajęć / toru i godziny (dostępność opcji jest różna w zależności od lokalizacji) a następnie kliknij niebieski guzik z kolumny "Zapisz się". W celu dokonania rezerwacji kolejnych terminów dla siebie lub osób przypisanych do Twojego konta procedurę należy powtórzyć.
 4. Wszystkie dokonane przez Ciebie rezerwacje są widoczne w zakładce "Moje zapisy".
 1. Po zalogowaniu się do konta na wybranej pływalni należy przejść do zakładki "Strona główna".
 2. W zakładce "Moje zapisy" należy odnaleźć zajęcia - termin, z których chcesz się wypisać.
 3. W wierszu, gdzie znajdują się te zajęcia/termin, naciśnij  czerwony guzik z kolumny "Wypisz".
 4. Rezerwację możesz odwołać samodzielnie w systemie do 3 godzin przed rozpoczęciem danej jednostki pływackiej lub zajęć aqua aerobiku. Po tym czasie, w uzasadnionych sytuacjach wyjątkowych, rezerwację możesz odwołać jedynie kontaktując się telefonicznie z recepcją Pływalni (Pływalnia Gdańsk Kokoszki: +48 725 611 757  lub  +48 58 345 10 10 ; Pływalnia Gdańsk Żabianka : +48 783 611 757).
 5. Nieodwołane i niewykorzystane rezerwacje skutkują wykorzystaniem  wejścia z aktywnego karnetu klienta lub zakupionego biletu. W przypadku korzystania z innych form płatności na klienta zostanie nałożona opłata karna za nieodwołanie rezerwacji (widoczna w koncie użytkownika) w wysokości ceny usługi (zgodnie z cennikiem), na którą dokonał rezerwacji przez system. Klient zobowiązany jest do uregulowania opłaty karnej przed realizacją kolejnej swojej rezerwacji w obiekcie.
Wszystkie swoje rezerwacje na zajęcia zobaczą Państwo w zakładce "Moje zapisy" w stronie głównej, po zalogowaniu do systemu rezerwacyjnego.
W systemie rezerwacyjnym nie ma funkcji zrobienia stałej rezerwacji. Jeżeli chcesz korzystać z pływania rekreacyjnego lub zajęć aqua aerobiku regularnie o stałej porze musisz zapisać się na każdy tydzień osobno. Rezerwacji terminów na miesiąc lub 3 miesiące do przodu możesz dokonać, w zależności od dostępności miejsc, korzystając jedynie z karnetów 4 lub 12 wejściowych. Aby przyspieszyć procedurę zapisywania się kolejne zajęcia możesz zamiast klikać na strzałki nawigacyjne do zmiany dnia, nacisnąć na datę i z poziomu kalendarza wybrać kolejny dzień, który Cię interesuje.

Okres dokonania rezerwacji zależy od wybranej formy płatności :

  • Płatność na miejscu – możliwość dokonanie rezerwacji maksymalnie na 7 dni do przodu.
  • Multisport/FitProfit/Medicover Sport/ PZU sport/ –możliwość dokonanie rezerwacji maksymalnie na 7 dni do przodu.
  • Bilet jednorazowy  (ulgowy lub normalny), który opłacasz on-line w momencie zakładania konta. - możliwość dokonanie rezerwacji maksymalnie na 7 dni do przodu.
  • Bilet jednorazowy Aqua Aerobik, który opłacasz on-line w momencie zakładania konta-możliwość dokonanie rezerwacji maksymalnie na 7 dni do przodu.
  • Karnet na 4 wejścia, który opłacasz on-line w momencie zakładania konta-  możliwość dokonywania rezerwacji na miesiąc do przodu.
  • Karnet na 12 wejść, który opłacasz on-line w momencie zakładania konta- możliwość dokonywania rezerwacji na 3 miesiące do przodu.
Tak, jest taka możliwość .
 1. Wybierasz termin, który Cię interesuje pomimo informacji o komplecie rezerwacji na daną jednostkę ( np.12/12).  Klikając na guzik – ikona krzesełka - zapiszesz się na listę rezerwową.
 2. Informacja 12/12 (+3) oznacza, że na 12 wolnych miejsc dokonano 12 rezerwacji i 3 osoby znajdują się na liście rezerwowej.
 3. W sytuacji kiedy zwolni się miejsce, automatycznie powiadomimy Cię o tym wiadomością email i SMS oraz automatycznie zostaniesz zapisany na ta jednostkę pływacką lub zajęcia. Jeżeli nie będziesz już zainteresowany musisz odwołać rezerwację również nie później niż 3 godz. przed rozpoczęciem jednostki na która dokonałeś/łaś rezerwacji.
  1. Po zalogowaniu się do konta na wybranej pływalni przejdź do zakładki "Karnety".
  2. Naciśnij  na przycisk "Dokup dodatkowy karnet".
  3. Z rozwijanej listy wybierz  opcję "Kolejny karnet dla mnie"  i wybierz  interesujący Cię rodzaj karnetu np. na 4 wejścia dokonując automatycznej płatności on-line lub wybierz inna formę płatności („Płatność na miejscu”, „Fit Profit” itp.)
 1. Po zalogowaniu się do konta na wybranej pływalni przejdź do zakładki "Karnety".
 2. Naciśnij  na przycisk "Dokup dodatkowy karnet".
 3. Z rozwijanej listy wybierz  opcję "Karnet dla członka rodziny", uzupełnij potrzebne dane i wybierz rodzaj karnetu / biletu dokonując płatności on-line lub inną formę płatności ( Multisport , FitProfit itp.) z której chce skorzystać osoba z rodziny. Realizując tą procedurę automatycznie zakładasz subkonto dla członka rodziny w swoim koncie klienta.
 4. Aby zarezerwować miejsce dla dodanego członka/ów rodziny, przełącz się na wybraną osobę (odpowiednie subkonto) poprzez kliknięcie awatara w prawym górnym rogu ekranu i wybierz  odpowiedniego użytkownika (opisanego imieniem i nazwiskiem). Dalej postępuj analogicznie jak przy dokonywaniu rezerwacji dla swojego konta.
Jeżeli jesteś pracownikiem firmy Intel przy zakładaniu konta dla siebie lub członków rodziny wybierasz opcję  "Płatność na miejscu". Po dokonaniu rezerwacji na pływanie rekreacyjne, przed skorzystaniem z usługi musisz dokonać wpisu na specjalną listę dostępną u  pracownika recepcji pływalni. Na Pływalni Gdańsk Kokoszki dokonujesz dopłaty w wysokości ustalonej z firmą Intel.
Aby usprawnić sobie dostęp do systemu, zachęcamy do dodania WodGuru do ekranu głównego swojego telefonu. Zapraszamy do krótkiej Instrukcji.

System rezerwacyjny dla Pływalni Gdańsk Kokoszki jest osobny w stosunku do Pływalni Gdańsk Żabianka wiec musisz stworzyć dwa osobne konta.
Jeżeli jednak w trakcie rejestracji drugiego konta użyjesz tego samego adresu email, to drugiego konta nie będzie trzeba znowu aktywować nowym hasłem, a system od razu Cię zaloguje automatycznie. Wyboru interesującej Cię lokalizacji, w której chcesz dokonać rezerwacji dokonujesz poprzez kliknięcie w awatar w prawym górnym rogu, który daje Ci możliwość przełączania się między obiektami. Ważna informacja: przed rejestracją drugiego konta należy wylogować się z systemu WODGuru pływalni gdzie posiadasz już aktywne konto.

 1. Po zalogowaniu się do konta na wybranej pływalni należy przejść do zakładki "Karnety".
 2. Naciśnij  na przycisk "PRZEDŁUŻ ".
 3. Z rozwijanej listy wybierz  interesujący Cię rodzaj karnetu dokonując automatycznej płatności on-line.
 4. Ważna informacja: pamiętaj, że karnety i bilety mają określony termin ważności!
Możesz dokonać zakupu karnetu w recepcji pływalni gotówką lub kartą. Warunkiem zrealizowania takiego zakupu jest wcześniejsze założenie konta klienta w systemie rezerwacyjnym zgodnie z instrukcją pod grafikiem. Przy zakładaniu konta klienta z zamiarem zakupu karnetu w recepcji należy wybrać formę płatności „PŁATNOŚĆ NA MIEJSCU”.
Dokonując zakupu karnetu lub biletu przez program rezerwacyjny korzystasz z zintegrowanej z programem bramki płatniczej DotPay. Operator systemu DotPay pobiera prowizję od każdej transakcji płatniczej w wysokości 1,2 %.

Zakupione bilety i/lub karnety nie podlegają zwrotom. 

Założenie konta w systemie oraz opłacenie online wybranej przez Ciebie formy płatności np. karnetu czy biletu (lub innej) nie gwarantuje Ci możliwości rezerwacji  miejsca w preferowanym przez Ciebie terminie np. tylko poniedziałki o 18:05.

Brak miejsc w preferowanym przez Ciebie terminach nie jest podstawą do zwrotu karnetu.

O możliwości rezerwacji miejsc w danych terminach decyduje kolejność ich dokonywania przez użytkowników systemu.

W grafiku widać całkowitą dostępność torów / miejsc na pływanie rekreacyjne i zajęcia aqua aerobiku, która jest  uzależniona od ilości grup pływackich na danej godzinie. Ilość dostępnych torów/ miejsc  może ulegać zmianie (zwiększeniu lub zmniejszeniu) w trakcie trwania semestru ze względu na koniecznych zmian w grafiku zajęć nauki pływania.

Nasze zajęcia

Pomóż swojemu dziecku odkryć radość i bezpieczeństwo pływania!

Nigdy nie jest za późno, aby nauczyć się pływać. Zacznij teraz!

Podkręć swoją formę! Aqua Aerobik dla zdrowia i radości!

Zrelaksuj się i zregeneruj dzięki rekreacyjnemu pływaniu!

Przywróć komfort życia dzięki rehabilitacji i fizjoterapii wodnej!

Stań się bohaterem! Przystąp do kursu na ratownika!

Czego możesz się spodziewać na naszej pływalni?

Bezpieczeństwo

Gwarantujemy najwyższe standardy bezpieczeństwa. Czuj się komfortowo i pewnie na naszej pływalni.

Profesjonalne podejście

Nasza profesjonalna kadra jest tu, aby zapewnić Ci najlepsze doświadczenie pływackie.

Relaks i fun

Pływanie to radość! Przyjdź i zrelaksuj się, ciesząc się fantastycznym czasem na wodzie.

Jak do nas trafić

Zapraszamy na zajęcia! Wystarczy wybrać na Google Maps jedną z lokalizacji – łatwo nas znajdziesz. Czekamy na Ciebie!

Pływalnia Gdańsk Żabianka

Pływalnia Gdańsk Kokoszki