Nauka pływania, basen, pływanie rekreacyjne

logo

PONOWNE OTWARCIE PŁYWALNI GDAŃSK KOKOSZKI W PONIEDZIAŁEK 15.06.2020

KONIECZNIE POTWIERDŹ SWOJĄ REZERWACJĘ!!!

NA PŁYWANIE REKREACYJNE I ZAJĘCIA AQUA AEROBIKU. 14 CZERWCA / W NIEDZIELĘ / W GODZINACH 10:00 -15:00 ZADZWOŃ LUB NAPISZ SMS NA NR 725 611 757 I POTWIERDŹ SWOJĄ DOTYCHCZASOWĄ REZERWACJĘ LUB DOKONAJ NOWEJ.

Potwierdzenie rezerwacji zgłoszonej przez SMS zostanie wysłane zwrotną wiadomością. Ze względu na obostrzenia co do ilości osób korzystających z pływalni liczy się kolejność zgłoszeń (dotyczy wszystkich rezerwacji).

Niepotwierdzone rezerwacje zostaną anulowane (usunięte z systemu). NAUKA PŁYWANIA Wszystkie zajęcia nauki pływania w czerwcu (do 28.06.) odbędą się według dotychczasowego grafiku.

Jeżeli pojawi się konieczność drobnych zmian będziemy kontaktować się z Państwem indywidualnie. Osobom, które zgłosiły wstępny udział w zajęciach wakacyjnych przedstawimy propozycję nowego terminu zajęć (nowy grafik dostosowany do ilości chętnych) w ostatnim tygodniu czerwca.

Proponowane przez nas zajęcia zarówno czerwcowe jak i wakacyjne będą realizowane w ramach opłaconych i niewykorzystanych zajęć od czasu zamknięcia pływalni (12.03) lub wg cen obowiązujących w II semestrze.

DO ZOBACZENIA ! CZEKAMY NA WAS ZESPÓŁ SZKOŁY PŁYWANIA PŁYWAK